בית מרקחת אונליין – האם יש דבר כזה?

בשנים האחרונות שינה האינטרנט את כל תרבות הצריכה שלנו מן הקצה אל הקצה. אנו חיים בעידן בו אפשר לקנות בגדים, מוצרים לבית, צעצועים, ספרים, מכשירי חשמל ואפילו מכוניות ובתים באמצעות האינטרנט, ישירות ממסך המחשב ומבלי לצאת מהבית. בכל סוגי המוצרים האלה מדובר בעניין של נוחות, אך ישנו תחום אחד בו באמת קיים קושי להגיע אל החנות הפיזית, והאפשרות של רכישת המוצרים אונליין וקבלתם במשלוח לבית יכולה לסייע לנו מאוד כאשר אנו חולים, והתחום הזה הוא תחום התרופות.

למרבה הצער, נכון להיום לא ניתן לקנות תרופות מרשם באמצעות האינטרנט, אם כי זהו בהחלט הכיוון שאליו הולכת מערכת הבריאות, וניתן להניח שבקרוב מאוד נוכל לעשות גם את זה, אבל פרט לתרופות מרשם, יש לכם את היכולת כבר היום, לבצע רכישה אונליין של כל מוצרי הפארם האחרים, שאינם דורשים מרשם רופא.

בית מרקחת – רוב המוצרים ללא מרשם

מן הסתם, במהלך חייכם ביקרתם לפחות פעם אחת בבית מרקחת. אם תיזכרו במבנה של בית מרקחת טיפוסי, הרי שמדובר בחנות גדולה שחלקה הגדול פתוח לקהל הלקוחות, ובו מסודרים אינספור מוצרים על גבי מדפים מהם יכול כל לקוח לבחור את המוצר הדרוש לו. רק חלק קטן מהחנות נמצא באזור האחורי, אזור תרופות המרשם. המשמעות היא שמרבית מוצרי הפארם הם מוצרים שאינם דורשים מרשם רופא, וישנם המון פתרונות בריאות, טיפוח וטואלטיקה, שניתן כיום לקנות באמצעות בית מרקחת אונליין גם ללא מרשם רופא, ומבלי לצאת מהבית. יחד עם זאת, אם התרופה שאתם צריכים היא תרופת מרשם, תוכלו לבצע את כל תהליך קבלת המרשם אונליין מן הרופא, ופשוט להגיע לאסוף את התרופה מבית המרקחת הקרוב לביתכם.

למה כדאי לקנות מוצרי פארם אונליין?

מוצרי פארם הם מוצרים שמשפיעים מאוד על חיינו ובריאותנו, ולכן אנחנו רוצים להבין כמה שיותר טוב את המוצר שאותו אנחנו קונים. עד היום לא באמת היינו יכולים לבחון את מוצרי הפארם שאנו רוכשים, ונתלינו בעיקר על המלצות מחברים או על דברי נציגת המכירות בחנות. כיום, באמצעות חנויות פארם אונליין, יש לנו את האפשרות לקבל כמויות גדולות של מידע על כל מוצר ומוצר, לרבות קישורים למאמרים מקצועיים שנכתבו אודות המוצר, השפעותיו והמרכיבים שלו, המלצות וחוות דעת של משתמשים אחרים, מחירים ומוצרים דומים. מידע זה יכול לסייע לנו להבין טוב יותר את כלל האפשרויות העומדות בפנינו, לבחור את האפשרות הטובה ביותר מבין כולן, ולעשות את זה ממקום של בטחון.

סיבה חשובה נוספת שבגינה כדאי לרכוש מוצרי פארם אונליין היא הנוחות והמחיר. ברכישה אונליין אתם לא צריכים לצאת כלל מהבית, ואת כל תהליך הרכישה אתם יכולים לבצע דרך מסך המחשב. המוצר עצמו יישלח אליכם הביתה באמצעות הדואר או חברת שליחויות, ואם תקפידו לבצע את הקנייה בחנות רצינית ומוכרת, תוכלו ליהנות גם ממדיניות החזרות והחלפות הוגנת.

בהיבט המחיר, קיימים שני יתרונות לרכישת מוצרי פארם אונליין:

א’ מודל הרכישה המקוונת מאפשר לעסק להפחית במחיר לאור החיסכון בעלויות האחזקה, כוח האדם והניהול של בית מרקחת פיזי.

ב’ ברכישה אונליין יש לכם את האפשרות לבצע השוואה מהירה וקלה של מחירים בין מספר אפשרויות, ולבחור את האפשרות שמציעה לכם את המחיר ההוגן (שימו לב, שלא תמיד כדאי לבחור באפשרות הזולה ביותר, שלא תמיד עומדת בסטנדרטים של מוצר אותנטי ומקורי).