אימון כושר אישי למוטיבציה מירבית

לא פשוט לשמור על מצב גופני תקין וכושר טוב לאורך זמן. אמנם שפע חדרי הכושר עולה ורובם מלאים עד אפס מקום, אך הם מהווים חלק מתרבות פנאי ומשמשים יותר כמרכז היכרויות מאשר מרכז אימונים, ומצד שני, התעמלות קבועה בבית היא דבר ששמור לאנשים בעלי מוטיבציה בלתי נתפסת. אימון כושר אישי מבית פרסונל טריינרס הוא הפתרון המושלם בשבילכם במידה ואתם לא מאותם אנשים אלה.

מאמן צמוד זה צורך לכל דבר

מדוע יש צורך במאמן כושר אישי? אחת הבעיות הגדולות ביותר בעולם הכושר היא השילוב בין צורך, יכולת וכוח רצון מנטאלי. קשה מאוד להימנע מהיצר האנושי להקל על הסבל ולצמצם כאב קיים אצל כל אחד, וכולנו ניתן לעצמנו הנחות באימונים אם איש לא מתצפת ומאתגר אותנו. שוב, אותם יחידי סגולה גיבורים המבצעים שגרת אימונים רציפה בעצמם, ראויים לצל”ש הרמטכ”ל ולעיטור העוז.

אימון כושר אישי עם מדריך צמוד ימנע את הנטייה הזו. כשיש אדם שלאורך כל האימון מוודא שהתרגילים נעשים בצורה הנכונה ובמידת האינטנסיביות המתאימה, הגוף מגיב נכון יותר למאמץ, הרצון להצליח מתגבר וסף הכאב המנטאלי עולה. כך משיגים אימון אפקטיבי באמת. קרא עוד על אימוני כושר נכונים ובריאים.

ליווי בכל שלב

מאמן כושר אישי פרסונל טריינרס מספק לך חבילת אימון כוללת, שלא שמה את הדגש רק על התרגילים עצמם. ההקפדה על שביעות הרצון שלך ועל ראיית ההישגים הקבועים כגון ירידה במשקל היא חלק מהראייה המקצועית שלנו שבה, תיהנה מבניית תכנית אימונים מיוחדת שמתאימה בדיוק ולך ואף תזכה לטיפים חשובים בנושא תזונה נכונה, בכפוף להישגים המקצועיים שתשיג לאורך הזמן ובהתאם ליעדים המקצועיים שהוגדרו בינך לבין המאמן.

מאמן כושר אישי הוא לא רק אדם המגיע לבדוק איך אתה עושה את שכיבות הסמיכה שלך, אלא יגיע אליך, עם כל הציוד הדרוש. כאן נכללים אביזרי אימון המתאימים לתרגילים השונים שתצטרך לבצע, עזרי אימון (כריות תמיכה, מזרון וכדומה) ואף תוספי מזון, אם תרצה בכך.

הרבה יותר יעיל

התועלת בעבודה עם מאמן כושר אישי אינה מסתכמת באימון אפקטיבי ויעיל – למרות התוצאות החד משמעיות שמוכיחות את אפקטיביות צורת האימון הזו. הצלחת תהליך כניסה לכושר ושינוי מצב בריאות הגוף תלויה, הרבה, במצב המנטאלי של המתאמן. מאמן כושר אישי מלווה אותך לאורך כל שעות היום, לאורך שעות האימונים וגם לאחריהם עם יחס אישי, צמוד ומדרבן.

מאמני פרסונל טריינרס מאפשרים לך לבחור היכן לבצע את התרגילים בכל מפגש, האם בפרטיות המשרד בשעות הערב או בחברותא בסלון בית של חברים, האם לבחור גבר כמאמן או אישה כמאמנת, והכל למען נוחיותך והרגשתך הטובה.

פרסונל מספקת כבר שש שנים שירותי אימון כושר אישי במכוני כושר ובבתי לקוחות. החברה מעניקה אימונים אישיים לנשים, ספורטאים, אנשי עסקים ומבוגרים ואף מקיימת אימוני כושר קרבי לחיילים ולצעירים שנמצאים לקראת גיוס.

One thought on “אימון כושר אישי למוטיבציה מירבית

Comments are closed.